Veiligheidsbeleid gemeente Leudal

Wij kregen van de gemeente Leudal het verzoek om onderstaande informatie te verspreiden. Natuurlijk gaat veiligheid ons allen aan. Een veilig gevoel in ons dorp, wie wil dat nu niet. Daarom willen wij ook graag uitvoering geven aan het verzoek van de gemeente. Hieronder het citaat van de gemeente Leudal 

De gemeente Leudal gaat aan de slag met het maken van nieuw vierjarig veiligheidsbeleid. Om tot dit beleid te komen willen we graag weten wat de veiligheidsbeleving van onze inwoners is.                                      Daarvoor is een korte vragenlijst samengesteld. Inwoners kunnen deze vragen anoniem beantwoorden.            We willen graag samenwerken met onze inwoners aan de veiligheid in onze gemeente.
De vragenlijst is beschikbaar tot 15 februari 2022. 
Link vragenlijst: https://surveys.enalyzer.com?pid=c2n8biq4